Simplify logo
Get in touch

Кінотеатр Люм’єр

Веб - сайт для кінотеатру

Швидкий огляд

Увійти на сайт кінотеатру, переглянути розклад фільмів, продивитись кілька трейлерів, обрати той, який сподобався, вибрати місця в залі, оплатити та отримати свої квитки. Звично і просто скажете ви? Must have скажете ви? Так. Звичайно. Ми звикли, що гіганти ринку кінопрокату вже давно дали нам таку зручність. А як бути не мережевим кінотеатрам, які теж хочуть йти в ногу з часом? Правильно. Тягнутись до кращого.
Так і зробила команда кінотеатру Люм’єр. Вони не бажали залишатись осторонь прогресу і розуміли, що оцифрування процесу купівлі квитків потрібно реалізовувати якнайшвидше.
Але стояло питання. Як вкластись у не великий бюджет, при тому не втративши якість ресурсу?

Результат

Відповідь проста і очевидно – обрати лише необхідне, викинувши усе зайве.
Ми розуміли, що повинні бездоганно реалізувати базові функції, яких від сайту очікує клієнт. Для цього ми провели внутрішнє дослідження, визначили перелік критично необхідних функцій, які повинен надавати ресурс і перелік другорядних задач, якими користуються рідше чи взагалі – ніколи.
Відкинувши усе зайве ми вже за кілька місяців виконали запланований об’єм завдань і вийшли в тести до реальних користувачів.
Обраних нами функцій виявилось більш ніж достатньо, щоб користувачі були задоволені. А замовник зекономив значну частину бюджету, який не був розтрачений на не потрібні фічі.
На черзі – мобільний додаток та розширення функціоналу. Але це вже зовсім інша історія 😉

''Іноді можна надзвичайно довго вигадувати класні фічі, які так хочеться бачити на сайті. І те, і це , а давайте ще це зробимо. Але критично важливим, при обмеженому ресурсі часу та коштів, зосередитись на головному. А що є головним? Запитайте у своїх клієнтів ;) Вони підкажуть''

- Андрій, UX - дизайнер проекту

Розпочніть простий шлях до успіху вашої ідеї :

Get in touch

Попередній кейс: